Історія нашого закладу дуже цікава та незвична!

Історія нашого закладу об’єднує в собі не один дошкільний заклад. Багато реорганізацій пройшов він від початку свого існування. Але почнемо спочатку....

Існували колись три дошкільних заклади: дошкільний заклад № 204 за адресою вул. Цитрусова, 6-а; дошкільний заклад № 210 за адресою вул. Чарівна, 145 та дошкільний заклад № 238 ВО «Кремнійполімер» за адресою вул. Цитрусова 6-б, де зараз і знаходиться наш заклад.

Відповідно рішенню міськвиконкому від 09.10.1996 р. № 417/2 «Про передачу дошкільного закладу № 238 ВО «Кремнійполімер» до комунальної власності міста» дошкільний заклад № 238 поступив на баланс відділу освіти Шевченківської райадміністрації.

В цей же рік у зв’язку з відсутністю контингенту вихованців протягом останніх років в даному мікрорайоні, у відповідності з розпорядженням Шевченківської районної адміністрації № 1397 від 10.08.1996 р. проведено реорганізацію середньої загальноосвітньої школи № 63 та дошкільного закладу № 204, і з 01.09.1996 р. почала функціонування школа-комплекс безперервної освіти № 63.

З метою збереження будівлі дитячого садка було укладено угоди оренди нежитлових приміщень, які функціонують до сьогодні.

Влітку 1996 року почалася підготовча робота щодо злиття дошкільного закладу № 210 та № 238 враховуючи складну ситуацію з фінансування галузі й зменшення попиту на дошкільне виховання у населення даного району.

На початку осені 1996 року заклади об’єднали, і дошкільний заклад № 210 продовжив своє життя на новому місці, за адресою: вул.. Цитрусова, 6-б, який очолювала завідуюча Цурікова Лоліта Володимирівна.

Але самостійно він функціонував недовго. На виконання розпорядження Шевченківської районної адміністрації № 20 від 17.05.1999 р., з метою забезпечення подальшого розвитку мережі дошкільних закладів, створення умов наступності у навчанні дітей дошкільного і шкільного віку в структурі безперервної освіти з 01.06.1999 р. було реорганізовано дошкільний заклад № 210 в дошкільне-навчальне відділення загальноосвітнього навчально-виховного комплексу безперервної освіти № 63. Цурікова Лоліта Володимирівна продовжила очолювати заклад, але вже на посаді заступника директора навчально-виховного комплексу № 63.

І вже в 2013 році рішенням Запорізької міської ради № 26 від 26.06.2013 року було реорганізовано Запорізький навчально-виховний комплекс № 63 Запорізької міської ради Запорізької області шляхом виділення та створення дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 210 Запорізької міської ради Запорізької області, який отримав горду назву «Славутич», як символ самої могутньої та красивої річки Європи.

З вересня 2013 року дошкільний заклад очолює завідуюча Катерина Володимирівна Якимчук.

Коментарi